HAKKIMIZDA

Şirket Profili

Ülkemizin lokomotif sektörlerinden olan “İnşaat” alanında faaliyet gösteren Dirican İnşaat, Mersin’de 2000 yılında, yapı müteahhitliği alanında faaliyet göstermeye başlamış bir şirkettir.

Mersinde 250’nin üzerinde konut, 15 mağaza üretimi gerçekleştirmiş birçok yeniliğe imzasını atmıştır. Karma projeler geliştirerek farklı taleplere çözüm üretme konusundaki başarısını konut ve iş yeri alanında sağlamış ve sağlamaya devam etmektedir.

İçinde bulunduğumuz çağın sunduğu teknolojileri müşterilerinin hizmetine sunmak amacıyla, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklılık felsefesi hedefine yönelen firmamız, 2000 yılı itibariyle makine parkını önemli ölçüde geliştirerek büyüme trendine girmiş ve bu konudaki hedeflerini ve yükselişini devam ettirmektir. Bu nedenle de, belediyeler, özel idareler ve özel kuruluşların uzmanlık isteyen işlerinde aranılan bir firma haline gelmiştir.

Vizyonumuz
Öncelikle hayal eden, hayallerini gerçekleştiren, hizmette sınır tanımayan, ayrıntıları büyüten sektöründe Lider Kuruluş olmak.

Misyonumuz
Sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip eden.
En iyiyi üretmeyi hedefleyen.
Sektörüne yenilik getiren.
Bu doğrultuda kendisiyle birlikte personelini de sürekli geliştiren.
Müşteri beklentilerinin ötesinde kendi kalite kendi standartlarını oluşturan bir kuruluş olmak.
Kalite Politikamız
Kaliteli ve zamanında iş bitirmeyi ilke edinen şirketimiz üstlendiği tüm projelerinde müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak projelerinin zaman, kalite ve maliyet bileşenleri içersinde başarılı bir şekilde sürdürülmesini sağlamaktadır.

Şirketimiz üstlendiği projelerin tüm süreçlerinde çevreye olan duyarlılığını ön planda tutarak sahip olduğu ISO 9001:2000 ve ISO 14001:2004 kalite belgeleri ile de bu konudaki duyarlılığını tescillemiştir.